Mūsų istorija

Zhejiang Hongxiang Yuncai Laisvalaikio Products Co, Ltd buvo įsteigta pajūrio mieste, Taizhou mieste. „Hongxiang“ skiria prekybą ir įvairių rūšių lauko baldų, tokių kaip stovyklavimo stalai ir kėdės, plastikiniai baldai ir vaikų stalai bei kėdės, gamybą. Su sodriomis veislėmis, stabilia kokybe, grakščia forma ir pristatymu laiku, „Hongxiang“ produktai pelnė palankumą iš klientų Europoje, Pietryčių Azijoje ir Amerikoje ir pan. „Hongxiang“ gamyklos užima 10000 kvadratinių metrų plotą, o įmonėje dirba apie 80 štabų. „HONGXIANG“ prekės ženklas sėkmingai įregistruotas daugiau nei dešimtyje šalių, tokių kaip Japonija, Prancūzija ir Italija.

工厂图.jpg

Mūsų gamykla

Kaip pasaulinis baldų fabriko tiekėjas, Zhejiang Hongxiang Yuncai Leisure Products Co, Ltd. dėmesys sutelkiamas į technologijos ir įrangos pakeitimo tobulinimą ir pastaraisiais metais panaikinta daugybė senų gamybos mašinų, įdiegus pažangias gamybos priemones, kad būtų modernizuota kvalifikuota gamyba. „Hongxiang“ visada laikosi „inovacijų, kokybės, paslaugų“ sąvokos ir įsisavina naujas idėjas, griežtai kontroliuodamas kokybę ir visapusiškai stebėdamas paslaugas, kad būtų gaminami aukštos kokybės produktai.

未标题-13333.jpg

Mūsų produktas

Visi kempingo stalai ir kėdės yra sulankstomi, lengvai ir greitai nustatomi, patogu nešiotis. Jie yra lengvi, maži ir yra geriausi kelionėms bei iškylai. Plastikiniai baldai yra puikios kokybės ir unikalaus dizaino, įskaitant daugybę naudingų modelių patentų ir išorinio dizaino patentų vidaus ir Europos šalyse. O vaikų stalai ir kėdės yra spalvingi, mieli ir pranašesni. Be to, kai kurie produktai yra išlaikę SGS ir LP kokybės testą.


Mūsų pažymėjimas

Zhejiang Hongxiang Yuncai laisvalaikio produktų CO. atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, nurodytus griežtoje kokybės kontrolės sistemoje, tokioje kaip ISO9001, BSCI ir Sedex.

未标题-156.jpg

Mūsų paslaugos

Be mūsų esamų produktų, Zhejiang Hongxiang Yuncai laisvalaikio produktų CO. Taip pat galime gaminti produktus pagal mūsų klientų brėžinius ar pavyzdžius. Visiems gaminiams mes pasirenkame gerų eksploatacinių savybių plastiko ir aliuminio medžiagas. Mes reikalaujame egzistuoti pagal kokybę, tobulėti pagal rūšis ir valdyti pagal prestižą. Mes turime būti jūsų teisingas pasirinkimas.