Užsienio reikalų ministerijos atstovė Hua Chunying paskelbė 31-ąją Pasaulio sveikatos organizacijos išleistą naują koronaviru užkrėstą pneumonijos epidemiją

- Feb 08, 2020-

Sausio 30-osios vakarą vietos laiku Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė, kad nauja koronaviruso epidemija buvo įtraukta į tarptautinę susirūpinimą keliančią visuomenės sveikatos ekstremalią situaciją, pabrėždama, kad kelionių ir prekybos apribojimai nerekomenduojami, ir dar kartą patvirtindama Kinijos&# 39 prevencines priemones. . Užsienio reikalų ministerija ir Nacionalinė sveikatos komisija atsakė į žurnalistų klausimus.


89161e137b356996b6e2693872e6077a


Užsienio reikalų ministerija:

Visiškai pasitikintis savimi ir galintis laimėti kovą su epidemijos prevencija ir kontrole


Užsienio reikalų ministerijos atstovas Hua Chunying žurnalistams atsakė' 31 d. klausimai dėl Pasaulio sveikatos organizacijos' naujos koronaviru užkrėstos pneumonijos epidemijos išleidimo kaip GG; tarptautinės svarbos visuomenės sveikatos ekstremalioji situacija GG.


K: Pasaulio sveikatos organizacijos generalinis direktorius neseniai paskelbė, kad naujos koronavirusinės infekcijos protrūkis yra GG; visuomenės sveikatos krizė, susijusi su tarptautiniu susirūpinimu GG. Kokia' Kinijos' nuomonė apie tai?


Atsakymas: Nuo plaučių uždegimo, kurį sukėlė naujas koronavirusas, protrūkio Kinijos vyriausybė visada priėmė pačias išsamiausias ir griežčiausias prevencijos ir kontrolės priemones, atsakingai prižiūrėdama žmonių sveikatą. Turėkite pasitikėjimo ir sugebėjimo laimėti kovą su šia epidemija.


Tuo pat metu Kinija skaidriai ir atsakingai laiku pranešė atitinkamoms šalims apie epidemijos situaciją ir pasidalijo viruso genų seka. Pasaulio sveikatos organizacija ir daugelis šalių tai visiškai patvirtina ir labai vertina.


Kinija palaikė glaudų ryšį ir gerą bendradarbiavimą su PSO. PSO ekspertai vyko į Wuhaną apsilankyti vietoje. Generalinis direktorius Tan Desai prieš kelias dienas lankėsi Kinijoje ir visiškai apsikeitė nuomonėmis apie epidemijos prevenciją ir kontrolę. Kontrolės darbas davė visišką patvirtinimą ir labai vertino Kinijos' milžinišką indėlį į pasaulį kovojant su epidemija. Kinija yra pasirengusi toliau bendradarbiauti su PSO ir kitomis šalimis, kad kartu užtikrintų pasaulinį ir regioninį visuomenės sveikatos saugumą.