Stipri plastikinė sodo kėdė

Zhejiang Hongxiang Yuncai Products Co, Ltd buvo įkurta 2002 m., Kuri yra profesionali lauko laisvalaikio produktų įmonė. Stovyklavimo stalai ir kėdės, plastikiniai stalai ir kėdės bei baldai ir tt yra daugiausia Hongxiang produktai. Visi įmonės produktai yra iš pažangios skaitmeninės elektroninės valdymo įrangos, pasižyminčios puikiu dizainu, griežta gamyba ir profesionaliu valdymu. „Hongxiang“ visiškai gamina puikius madingos išvaizdos, puikių amatų ir išskirtinės kokybės produktus.
Pokalbis dabar

Informacija apie


Stipri plastikinė sodo kėdė


ĮVADAS

Ši kėdė pagaminta iš naujos PP medžiagos, kurią galime naudoti tiek viduje, tiek lauke. Jis sukurtas paprastai, bet labai tvirtas naudoti.


DIMENSIJA


Prekės Nr .:

HXC -863

Stalo dydis:

54x58x82 / 45cm

Medžiaga:

PP

Pakuotės metodas:

27 vnt. / Rietuvė

Produkto svoris:

4 kg

Spalva:

pagal tavo pantone Nr.

MOQ:

300 vnt
FUNKCIJOS


● Apsauginis dangtelis, kad nepraleistumėte.

Sukraunamos kėdės taupo vietą ir lengvai išsaugomos.

● Sėdėkite patogiai ranką ir nugarą.

52


NAUDA

1.Ergonomiškos formos&stiprintuvas; patogios išlenktos sėdynės, sukurtos palaikyti jūsų nugarą, puikus aukštis ir radianas suteiks jums patogią kėdę.

2. Kėdės buvo išbandytos viešam naudojimui lauke ir atitinka saugos, ilgaamžiškumo ir stabilumo reikalavimus, nustatytus šiame standarte: EN581.

3BENDROVĖS DOKUMENTAS


Zhejiang Hongxiang Yuncai Laisvalaikio Produktai Co., Ltd. yra moderni įmonė, kurios specializacija yra įvairūs lauko baldai, pavyzdžiui, kempingo stalai& kėdės, plastikiniai baldai ir vaikų stalai& kėdės. Hongxiang turi didelę gamybos srautą ir praktinę patirtį, profesionalias pardavimo komandas ir kokybišką aptarnavimą. Jo tikslas yra pagaminti aukštos kokybės ir šiuolaikišką savo produkcijos ir paslaugų dizainą. Hongxiangas atkakliai laikosi&sąvokos: „naujovės, kokybė, paslaugos GG“ ir sugeria naujas naujoves griežtai kontroliuodamas aukštos kokybės produktus.

工厂图


Gamybos procesas

微信图片_20200708110321微信图片_20200708110328PRISTATYMASSHIPPING WAY


Mūsų pranašumas

1. Mažas užsakymas priimtas, tai yra gera pradžia.

2. Patikrinkite valdymo lygybės ir tvarkos procesą.
3. Audinių gamintojas ir gamintojas - greitesnis grįžtamasis ryšys, konkurencinė kaina.
4. Turi ISO9001 sertifikatą, SGSreportavailable ir BSCIpassed.

5. Daugybė kėdžių, todėl galite pasirinkti skirtingus stilius.

6.Geriausia medžiaga ir dėžučių supakavimas. Nėra jokio skundo dėl lygybės skųstis, kai prekiaujate savo prekėmis.Hot Tags: tvirta plastikinė sodo kėdė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, kainoraštis, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like